Kosz

To, jak pewnie wiadomo, miejsce do spamu, reklam, informacji itp. To wasze miejsce, moi drodzy! ;)
Postaram się wejść na każdego bloga, o którym napiszecie, ale nic nie obiecuję, ponadto pragnę zaznaczyć, że komentarze usuwam po ich przeczytaniu i odwiedzeniu blogów ;)

2 komentarze:

  1. Zapraszam na 1 rozdział !
    kobieta-smierciozercy.blogspot.com
    Layls i hopplessdream !

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniec II Bitwy o Hogwart. Czarny Pan nie żyje, a w świecie magii zachodzą poważne zmiany. Zachodzą też one w ludziach. A co się dzieje z byłym śmierciożercą? DRACO MALFOY – dalsza historia.

    http://malfoysfuture.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy