To, jak pewnie wiadomo, miejsce do spamu, reklam, informacji
itp. To wasze miejsce, moi drodzy! ;)
Postaram się wejść na każdego bloga, o którym napiszecie,
ale nic nie obiecuję, ponadto pragnę zaznaczyć, że komentarze usuwam po ich
przeczytaniu i odwiedzeniu blogów ;)
Zapraszam na 1 rozdział !
OdpowiedzUsuńkobieta-smierciozercy.blogspot.com
Layls i hopplessdream !
Koniec II Bitwy o Hogwart. Czarny Pan nie żyje, a w świecie magii zachodzą poważne zmiany. Zachodzą też one w ludziach. A co się dzieje z byłym śmierciożercą? DRACO MALFOY – dalsza historia.
OdpowiedzUsuńhttp://malfoysfuture.blogspot.com/